Про нас

Продуктовий інтернет-магазин eu.lutsk.ua – зручно, просто і дуже смачно

Ми вибираємо для Вас тільки найкращі продукти, які проходять ретельну перевірку перед тим, як потрапити на Ваш стіл. Ми контролюємо якість товару, ретельно стежимо за дотриманням умов зберігання і транспортування.

Унікальний асортиментний задовольнить запити навіть самого прискіпливого покупця. У нашому інтернет-магазині Вас чекає широкий асортимент рідкісних делікатесів, які складно знайти в звичайному гіпрмаркете, а також всі необхідні повсякденні продукти харчування. Це і риба, і м’ясо, і різноманітні морепродукти, а також сири, молочна продукція, овочі, фрукти, крупи і багато іншого.

Магазин продуктів онлайн – якість за доступними цінами!

Втомилися стояти в чергах і носити важкі пакети? Забудьте про ці незручності! В інтернет-магазині eu.lutsk.ua Ви можете купити онлайн всі необхідні продукти з доставкою додому по Луцьку і Волинській області . Зручний каталог та система пошуку дозволять Вам все швидко знайти і оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час. Просто виберіть потрібний день і інтервал доставки, за 15 хвилин до вручення замовлення наш кур’єр обов’язково Вам подзвонить. Перше замовлення доставимо безкоштовно.

А які гарантії я отримаю? Інтернет-магазин eu.lutsk.ua надає покупцям гарантії повернення в разі виникнення претензій за якістю доставлених товарів. Просто повідомте нам про проблему за телефоном +38(095)204 51 52.

Першокласний сервіс, зручна доставка, якість і свіжість, супергарантія: ми робимо все, щоб Ваше життя було комфортніше і смачніше!